امروز جمعه 1 بهمن 1400

به وب سایت انجمن صنفی کارفرمایی مهندسین معماراستان اصفهان خوش آمدید

انتخابات هیات مدیره انجمن صنفی مهندسین معمار استان اصفهان

به اطلاع معماران استان اصفهان میرساند که مجمع عمومی انجمن صنفی مهندسین معمار استان اصفهان نوبت اول و انتخابات هیئت مدیره انجمن دوره دوازدهم در تاریخ چهارشنبه ١۴٠٠/٠٩/٠٣ ساعت ٩:٣٠ صبح  در محل انجمن واقع در چهارباغ عباسی مجموعه تجاری بدنه شرقی چهارباغ سرای قزلباش طبقه زیرزمین واحد ١١١
برگزار میگردد.(مطابق با اعلام در روزنامه رسمی اصفهان زیبا تاریخ دوشنبه ١٢ آبان )
١- از انجائیکه جهت برگزاری مجمع و انجام انتخابات ، ارسال لیست اعضای محترم به اداره کار و امور اجتماعی الزامی می‌باشد لذا جهت عضویت و یا تمدید عضویت تا تاریخ ١۴٠٠/٠٨/٠٣٠ اقدام فرمایید.
جهت حضور هر چه بیشتر معماران در مجمع و با توجه به شیوع بیماری کرونا مطابق با مصوب هیئت مدیره اعضایی که از سال ٩٧ عضو انجمن شده و یا حق عضویت خود را پرداخت نموده اند نیاز به تمدید برای حضور در مجمع ندارند.
کسانیکه از سال ٩٧ به بعد جهت تمدید عضویت اقدامی ننموده اند برای حضور در انتخابات تنها مکلف به پرداخت حق عضویت سال ١۴٠٠ می‌باشند و در صورت تمایل به کاندیداتوری هیئت مدیره میبایست حق عضویت دو سال ١٣٩٩ و ١۴٠٠ را پرداخت نمایند. ( حق عضویت سالیانه مبلغ ۶٠٠٠٠٠ ریال معادل شصت هزار تومان می‌باشد).
هم چنین معمارانی که تاکنون عضویت رسمی انجمن و گواهینامه و شماره عضویت ندارند با ارسال آخرین مدرک تحصیلی معماری و کارت ملی و پرداخت حق عضویت و ورودی انجمن مجموعا مبلغ ١١٠٠٠٠٠ ریال معادل یکصدو ده هزار تومان می‌توانند در مجمع و انتخابات شرکت نمایند.
کلیه مبالغ فوق به حساب انجمن از طریق شماره کارت ۶٣٩٣۴۶٧٠٠٠٠٣۴٨۶١بانک سینا واریز و رسید آن به شماره ٠٩١٣۵۶٩٣٣١۵ از طریق واتس اپ ارسال گردیده و رسید آن از طریق پیام کتبی دریافت گردد.
٢- کسانیکه تمایل به کاندیداتوری هیئت مدیره دارند فرم مخصوص را از سایت و یا صفحه تلگرام انجمن دانلود کرده و پس از پر کردن فرم تصویر آنرا تا تاریخ ١۴٠٠/٠٩/٠١  به شماره انجمن از طریق واتس اپ ارسال نمایند و رسید آنرا توسط پیام کتبی دریافت نمایند. (در صورت بروز مشکل برای دانلود فرم از طریق همان شماره انجمن  درخواست ارسال فرم گردد)
۴- گزارش هیئت مدیره از طریق سایت و اینستاگرام و تلگرام قبل از روز مجمع جهت اطلاع  در اختیار اعضا قرار خواهد گرفت.
٣- در صورت عدم تمایل به حضور در مجمع  ، هر یک از اعضا میتواند به عضو دیگر با ذکر شماره عضویت انجمن خود و امضا ،وکالت کتبی جهت حضور درمجمع و شرکت در انتخابات ،بدهد.
۴- هر عضو نهایت میتواند وکالت دو عضو دیگر را قبول نماید .
انجمن از رسیدگی به درخواست و واریزیهای بعد از مهلت مقرر معذور بوده و تاریخ های مذکور بهیچ عنوان تمدید نخواهد گردید.


آدرس سایت انجمن : http://archesfahan.ir/
صفحه تلگرام          : https://t.me/ArchitectsAssociation
اینستا گرام              : https://instagram.com/archesfahan.ir?utm_medium=copy_link

حامیان انجمن
آمار بازدید
بازدید امروز : 10نفر
بازدید دیروز : 105 نفر
بازدید کلی : 108086 نفر
افراد آنلاین : 1 نفر
IP شما :107.21.85.250

شرکت فن آوران اطلاعات ترنج

قدرت گرفته از

نرم افزار مدیریت محتوای ترنج / ترنج سی ام اس

کلیه حقوق محفوظ است 1386-1393